Masáže Oli

logo-kompaktni@4x

Anticelulitidní masáž

Domů / Masáže / Anticelulitidní masáž

Chvilka relaxace a zároveň krok k rovnoměrné pokožce těla bez pomerančové kůže? Ano, opravdu to je možné skloubit a užít si čas pro sebe. Ruční anticelulitidní masáž, kterou si mé zákaznice doslova zamilovaly zároveň odstraňuje toxiny z těla a přispívá k celkově lepšímu stavu organismu a samozřejmě mysli.

Co je to anticelulitidní masáž?

Anticelulitidní masáž je typ masáže, který je zaměřen na redukci nerovností v textuře kůže způsobené tukovými útvary pod povrchem jejím povrchem. Tato technika kombinuje různé metody, jako je hloubková masáž a lymfatická drenáž, aby pomohla narušit tukové shluky a zlepšit průtok krve a lymfy v postižených oblastech. 

Kdy jít na anticelulitidní masáž?

Metoda jemné anticelulitidní masáže je nepostradatelnou hloubkovou technikou, která odstraňuje nejen pomerančovou kůži. Proto je možné užít si čas pro sebe kdykoliv, kdy máte pocit, že potřebujete zrelaxovat své tělo i mysl a spojit to rovnou s užitečným – masáží, která pomáhá redukovat viditelně nerovnou texturu pokožky. Jaké jsou další podněty k tomu, užít si anticelulitidní masáž?

 • Těžké a bolavé oteklé nohy,
 • touha po mladším vzhledu pokožky,
 • pomerančová kůže.

Kdy na anticelulitidní masáž nechodit?

Pokud trpíte některou z kontraindikací níže, měli byste se anticelulitidní masáži vyhnout. Pokud byste ji absolvovali, dost možná by mohlo dojít ke zhoršení stavu vaší nemoci či indikace. 

 • Křečové žíly a zánět žil,
 • infekční a virová onemocnění (horečka, rýma, kašel),
 • těhotenství,
 • nádorová či jiná onkologická onemocnění,
 • hnisavá a plísňová onemocnění,
 • zánět kloubů,
 • zánět ledvin a močových cest.

Jak často chodit na anticelulitidní masáž?

Podpořte účinky speciální ruční masáže zdravou stravou a zařazením sportu do vašeho každodenního života. Ze začátku bohatě postačí delší procházky, nebraňte se ani jízdě na kole, tanci či vysokohorským túrám. Najděte si svůj způsob, jak trávit čas sportem tak, aby vám to bylo příjemně a pomohli jste nejen svému tělu, ale také své hlavě.

 • Anticelulitidní masáž je dobré provádět 1-2× týdně. Doporučuji minimálně 10 ošetření po sobě jdoucích. Poté dle individuální potřeby.

Přijďte se zrelaxovat a minimalizovat celulitidu pokožky těla. Uvidíte, že jemná a příjemná masáž uvolní nejen tukové shluky, ale také tok vašich myšlenek. Chyťte si svůj termín ještě dneska níže pomoci formuláře nebo na čísle 792 317 414. 

Moc se na vás těší ve svém salonu na Andělu. 

Cena anticelulitidní masáže: 1 400 Kč (60 min), 2 100 Kč (90 min)

Pokud si chce dopřát relax (odstranění tuku/ulevit od bolesti – vždy podle toho, co je to za masáž) tak se objednejte přes formulář níže. Pokud si chcete vybrat jinou masáž, podívejte se na seznam masáží.

Objednávkový formulář

Objednejte se přes formulář nebo zavolejte na tel. 792 317 414

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.