Masáže Oli

logo-kompaktni@4x

Masáže

Domů / Masáže

Je druh jemné hmatové techniky, která podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivých toxických látek a napomáhá tak k regeneraci organismu. Více si přečtěte zde.

V současné době je lymfatická masáž obličeje velmi populární jemná kosmetická metoda, která je levnější, něž botoxové procedury a má stejné, ne-li lepší účinky jako lifting obličeje. Nepečuje totiž pouze o povadlou pleť, na které se podepsal zub stáří, ale také o její vnitřní krásu. To znamená, že odstraňuje z organismu těžké kovy a tuky, které mají na vitalitu pleti velký vliv. Více si přečtěte zde.

Skládá ze 3-7 různých technik masáží a to vždy dle individuální domluvy a potřeby. V jedné hodinové masáži se tak použije breussova, relaxační, anticelulitidní a lymfatická masáž i lávové kameny. Více si přečtěte zde.

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Více si přečtěte zde.

Masáž horkými lávovými kameny dokáže rychle navodit pocity úlevy a odpočinku. Uvolňuje pokožku a svaly díky teplu, které se postupně rozlévá po celém těle. Více si přečtěte zde.

Napomáhá odstranit celulitidu a toxiny z těla. Tato masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži. Více si přečtěte zde.

Klidná a uvolňující procedura, která kombinuje různé techniky jako je hlazení, tření a tlakové body, aby pomohla snížit napětí a stres v těle. Více si přečtěte zde.

Jak z názvu vypovídá, provádí se teplým medem, který podporuje celkové uvolnění organismu. Svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které se nám v průběhu let nahromadí z životního prostředí, potravin a léků. Více si přečtěte zde.

Objednávkový formulář

Objednejte se přes formulář nebo zavolejte na tel. 792 317 414

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.