Masáže Oli

logo-kompaktni@4x
Masáže | O mně | Dárkové poukazyKurz lymfatické masáže | Cesta ženy | Blog | Kontakt

Breussova masáž

Domů / Masáže / Breussova masáž

Breussova masáž je jemná, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Je účinnou metodou působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. 

Jaké jsou účinky Breussovy masáže? 

Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a působí skvěle na svaly okolo páteře, čímž se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží – například bolesti zad, které mohou být způsobeny tlakem na míšní nerv. Mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Jak funguje Breussova masáž?

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou. Do míst pté masíruji třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti, a začne tak opět plnit svou funkci – odpružení a rotace páteře a ochrana nervů před stlačením (které se mimo jiné projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění, mravenčení, apod.).

Kdy vznikla Breussova masáž? 

Breussovu masáž vytvořil rakouský léčitel a lidový expert medicíny p. Rudolf Breusse v e 20. letech minulého století. Podle Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic dělat, ale pouze „zdegenerované“, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují. Z mých zkušeností tuto teorii mohu potvrdit. 

Pokud i Vás trápí bolesti zad, určitě vám doporučuji vyzkoušet Breussovu masáž.Ráda Vás přijmu do svých rukou. Objednejte se níže přes webový formulář nebo na čísle 792 317 414.

Upozornění:

U citlivých lidí se světlou pletí může třezalka vyvolat fotosenzibilitu (alergická reakce) po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

Cena breussovy masáže: 1 400 Kč (60 min)

Pokud si chce dopřát relax (odstranění tuku/ulevit od bolesti – vždy podle toho, co je to za masáž) tak se objednejte přes formulář níže. Pokud si chcete vybrat jinou masáž, podívejte se na seznam masáží.

Objednávkový formulář

Objednejte se přes formulář nebo zavolejte na tel. 792 317 414

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.